VitalityPrádlo.sk Blog

Novinky a trendy v oblasti módy a spodného prádla

Magazín DIVA a fotenie plaviek

Približne pred mesiacom som sa dozvedela že DIVA, ktorá je magazín líder v Európe nafotila úžasné fotky žien rôznych veľkostí v plavkách. Veľmi sa mi páčila táto séria fotografii, pretože si myslím že byť ženou neznamená mať presne určenú veľkosť, mať veľké prsia a podobne. Každá máme v sebe niečo iné a to sa snažila fotografka zachytiť.Jane Czyzselska, ktorá je editorkou časopisu DIVA hovorí, že ich časopis je “odhodlaný reprezentovať ženy vo všetkých svojich krásnych variáciách, kde nebude záležať na veku, rase a schopnostiach,” Jane ďalej hovorí že prišiel za ňou Bella (stylista), ktorý prišiel s myšlienku nafotiť ženy v takom prostredí, kde si ani jedna z nich nemôže vadiť, kde sa nemôžu navzájom porovnávať a kde sú si všetky rovné a zároveň krásne.

Ak si chcete pozrieť zákulisné video a ďalšie informácie, navštívte stránku Belly. Plavky poskytli: Race Point, Simply Be, COW Vintage, Kiss Me Deadly, A New Shop, a Evans.

Čo si myslíte o takýchto foteniach? Má to význam? Dokážu ľudia zmeniť pohľad na tieto modelky, ktoré nijak nevyčnievajú z radu, ale pritom sú tak originálne a krásne?

Fotenie Diva

Fotenie Diva

DIVA_2

DIVA_3DIVA_4

DIVA_5

Comments are currently closed.